Breussova masáž

 

 

120

 

 

,,Neexistují žádné opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží opět regenerují!"

Rudolf Breuss

 

Breussova masáž

 

Breussova masážní terapie je jemná energeticko - manuální masáž zad v oblasti páteře. Touto unikátní terapií regenerujeme meziobratlové ploténky a tím následně řešíme široké spektrum zdravotních potíží pohybového aparátu. Breussovu masáží je možné odstranit hluboko uložené psychické blokády. Masážní terapii provádíme za pomoci masážních hmatů a dostatečného vmasírování macerovaného třezalkového oleje. Třezalkový olej proniká do páteře a tím dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění spinálních nervů, které v oblasti páteře vycházejí do celého těla.

Tato masáž je ve většině případů jedinou metodou, kterou klient snese při obzvláště bolestivých potížích, například protruze (vyklenutí) meziobratlové ploténky, lumbago, ischialgie.

Jelikož je tato metoda unikátní doplňujeme naše terapie o částečnou výživu plotének. Breussova masáž je jediná možnost, jak pomoci potížím s meziobratlovými plotýnkami. Je vhodné tuto terapii provádět nejenom jako prevenci, ale i jako následnou péči po operaci plotének.

 

 

Breussovu masáž neprovadíme při:

-akutních hořečnatých stavech

-onkologických pacientů

-zánětlivých onemocnění

-při akutní protruzi (výhřezu) meziobratlové ploténky

 

 

Copyright © 2016, Manndalazdravi.cz